MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5486858

nr 548 6858

Skåp

1700-tal, kompletterat (nyare benställning), längd: 140, djup: 57, höjd: 188

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 27 oktober 2008